WEBINARIA

Serdecznie zapraszamy na kolejne webinarium naszej Akademii, pod nazwą

 Korea_Japonia: kiedy piszemy razem a kiedy osobno:) 
 Część #1: od kuchni 

 Tym razem będzie to spotkanie on-line połączone z lekcją słownictwa języka koreańskiego i japońskiego, poprowadzone w atrakcyjny i awangardowy sposób. 
Prelegentem webinarium będzie nauczyciel Orient Academy, Anna Fukunaga, która od kilku lat mieszka w Japonii i biegle posługuje się dwoma językami: japońskim i koreańskim. 

Kilka słów od Anii: 

 "Jestem absolwentką filologii koreańskiej UAM z ukończonym magisterium z dziennikarstwa i badań kulturowych na Hankuk University of Foreign Studies w Korei Południowej. Spędziłam sześć lat ucząc się i pracując w Seulu, obecnie nauczam języka koreańskiego i japońskiego, przebywając w Japonii od 2019 roku." 

 "Zapraszam na serię wykładów porównawczych na temat języków i kultury Japonii i Korei. Na pierwszym z nich zapoznamy się z kuchnią obu krajów, zwyczajami z nią związanych, koreańskich potrawach uwielbianych przez mieszkańców Japonii i vice versa. Omówimy również słownictwo kulinarne i nową gramatykę. Dodatkowo przygotujemy dla Państwa małą niespodziankę. Do zobaczenia wkrótce!"

Webinarium będzie miało miejsce w piątek 25 czerwca w godzinach 10:00-11:30 (godzina poranna z uwagi na różnicę w strefie czasowej między Polską a Japonią). 
 Opłata za udział w webinarium wynosi 24,90 zł, płatne przelewem na konto Akademii, plus zgłoszenie mailowe na adres: juliangorski.wroclaw@gmail.com
(c)2020, Wszelkie Prawa Zastrzeżone